O nás

Spoločnosť DeValk s.r.o. sa zaoberá výstavbou rodinných domov, výstavbou bytových domov, montážov sadrokartónu, stavebnými prácami a kompletnou dodávkou stavebného materiálu. Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby v oblasti stavebníctva a výstavby. V rámci rekonštrukcie bytu alebo domu zabezpečíme objednávku a dovoz potrebného materiálu. Pozrite si naše referencie a kontaktujte nás. Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku.

Spoločnosť bola založená  začiatkom  roku 2014 za účelom vykonávania stavebných dodávok a prác na Slovensko trhu. Ihneď od založenia sa naša spoločnosť úspešne etablovala na trhu suchej výstavby kde v období máj – júl 2014  zrealizovala cca 2000 m2  sadrokartónových priečok a stropov, predsadených stien, vrátane dodávky materiálu na stavbe Horse Park Šamorín.

V Júli 2014 spoločnosť získala zákazku na administratívnej budove Westend Qaudrant J&T v Bratislave,  kde sme zrealizovali dve celé kompletné podlažia so stropmi a priečkami zo sadrokartónu v rozsahu 6800 m2 .

Zároveň sme  realizovali menšie stavby ako Autosalón Škoda Bratislava a Sadrokartónové práce v závode Volkswagen Bratislava.

September – December 2014 nákupné centrum Bory Mall v Bratislave. Kompletná montáž a dodávka samonosných protipožiarnych stropov ( EI 90 min.). Montáž a dodávka sadrokartónových priečok a stropov rozvodov a montáže sanity v nájomnej jednotke nákupného centra Bory Mall, kaviarne.

Február – Máj 2015 STU MTF – Campus , laboratórne učebne, Trnava. Kompletná montáž a dodávka sadrokartónových priečok a kazetových stropov. Rozsah  8000 m2.

Máj – Júl 2015 Sconto, Bratislava. Kompletná montáž a dodávka sadrokartónových protipožiarnych priečok, stropov ( EI 60 až EI 90 min. ) a klasických priečok a stropov v rozsahu 12 600 m2.

Júl – September 2015 Campus MTF STU, T – pavilón, Trnava. Zateplenie s certifikovaným systémom ETICS značky WEBER-TERANOVA v rozsahu  5300 m2.